Personal reader (1.0.0-alpha9) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Content
km: មាតិកា

en: Actions
km: អំពើ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: new
km: ថ្មី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: action
km: សកម្មភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Log in
km: ចូល

en: Close
km: បិទ

en: Logout
km: ចេញ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូលផ្តុំ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
