Personal reader (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: new
ku: نوێ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: action
ku: کردار

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Aggregator
ku: کۆکەرەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
