Personal reader (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Created
sr: Направљено

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sources
sr: Извори

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Reset your password
sr: Заборавили сте лозинку?
