Personal reader (1.0.0) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Actions
gl: Accións

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: new
gl: novo

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: action
gl: acción

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Close
gl: Pechar

en: Logout
gl: Saír

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Sources
gl: Fontes

en: Browser
gl: Navegador

en: Posts
gl: Entradas

en: Reply
gl: Responder

en: Aggregator
gl: Agregador

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal
