Personal reader (1.0.0) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Actions
sk: Akcie

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: new
sk: nové

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Unknown
sk: Neznámy

en: action
sk: akcia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Standalone
sk: Samostatné

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Messages
sk: Správy

en: Sources
sk: Zdroje

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Posts
sk: Príspevky

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Aggregator
sk: Agregátor

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Reset your password
sk: Obnovenie hesla
