Personal reader (1.0.1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Logout
br: Digevreañ
