Personal reader (1.0.1) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Comments
bs: Komentari

en: new
bs: novi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Node type
bs: Tip noda

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: action
bs: akcija

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Messages
bs: Poruke

en: Posts
bs: Postovi

en: Reply
bs: Odgovori

en: Aggregator
bs: Agregator

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice
