Personal reader (1.0.1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: new
el: νέο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: action
el: Ενέργεια

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Create
el: Δημιουργία

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Sources
el: Πηγές

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Reply
el: Απάντηση

en: Aggregator
el: Συλλέκτης

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Reset your password
el: Επαναφορά του κωδικού σας
