Personal reader (1.0.1) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: new
ka: ახალი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Other
ka: სხვა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Sources
ka: წყაროები

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: Posts
ka: პოსტები
