Personal reader (1.0.1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Actions
lv: Darbības

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: new
lv: jauns

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Unknown
lv: Nezināms

en: action
lv: darbība

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Close
lv: Aizvērt

en: Logout
lv: Iziet

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Sources
lv: Avoti

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Filter format
lv: Filtra formāts

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli
