Personal reader (1.0.1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Forgot password?
ml: രഹസ്യവാക്ക് ഓര്‍മ്മയില്ലേ?

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: new
ml: പുതിയത്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Node
ml: നോഡ്
