Personal reader (1.0.1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Read more
se: Loga eambbo

en: new
se: ođđa

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret
