README (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Help
ar: المساعدة

en: Not found
ar: غير موجود

en: Found
ar: عثر عليه
