README (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Help
de: Hilfe

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Found
de: Gefunden
