README (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Help
et: Abi

en: Not found
et: Ei leitud

en: Found
et: Leitud
