README (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Help
fi: Ohje

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Found
fi: Löydetty
