README (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Help
hi: मदद

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Found
hi: मिला
