README (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Help
tr: Yardım

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Found
tr: Bulunan
