README (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Help
uk: Довідка

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Found
uk: Знайдено
