README (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Help
ca: Ajuda

en: Not found
ca: No trobat

en: Found
ca: Trobat
