README (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Help
sk: Pomoc

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Found
sk: Nájdené
