Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: View
ar: عرض

en: Filter
ar: تصفية
