Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: View
az: Görünüş
