Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: View
be: Праглядзець

en: Filter
be: Фільтраваць
