Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: View
cs: Zobrazit

en: Filter
cs: Filtr
