Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: View
cy: Gweld

en: Filter
cy: Hidlydd
