Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
