Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: View
eo: Vidu

en: Filter
eo: Filtrilo
