Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: View
es: Ver

en: Filter
es: Filtro
