Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: View
et: Kuva

en: Filter
et: Filtreeri
