Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: View
eu: Bista

en: Filter
eu: Iragazkia
