Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: View
is: Vís

en: Filter
is: Filtur
