Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: View
hr: Pregled

en: Filter
hr: Pročisti
