Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: View
ms: Pandangan

en: Filter
ms: Tapis
