Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: View
nn: Sjå på

en: Filter
nn: Filtrer
