Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: View
sq: Shfaq

en: Filter
sq: Filtri
