Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: View
sr: Преглед

en: Filter
sr: Филтрирај
