Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: View
sv: Visa

en: Filter
sv: Filtrera
