Readme Viewer (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: View
ta: நோக்குக

en: Filter
ta: வடிகட்டி
