Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: View
af: Wys

en: Filter
af: Filtreer
