Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: View
bs: Pregled
