Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: View
fil: Tingnan

en: Filter
fil: Salain
