Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: View
gl: Ver

en: Filter
gl: Filtro
