Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filter
lt: Filtruoti
