Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: View
lv: Skatīt

en: Filter
lv: Filtrēt
