Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: View
mr: बघा

en: Filter
mr: गाळणी
