Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: View
my: မြင်ကွင်း
