Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: View
pl: Widok

en: Filter
pl: Filtr
