Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: View
sl: Prikaži
