Readme Viewer (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: View
vi: Xem

en: Filter
vi: Lọc
